Toetajad

Raha24 - BB Finance OÜ krediidikonto on loodud väikelaenude finantseerimiseks. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda läbipaistvat ning selget finantsteenust, mille saavutamiseks lähtutakse oma teenuste turustamisel Eesti Vabariigi seadusandlusest ning heast tavast.
Nordecon - 1989. aastal asutatud ehitusettevõte Nordecon AS (endine Eesti Ehitus) on tänaseks kasvanud Eesti üheks suurimaks ehituskontserniks ning on tõsiselt võetav partner kõigis ehitusturu valdkondades.
Olivia - AS Scanola Baltic, rapsiseemne töötlemistehas Painkülas toodab kodumaistest rapsiseemnetest kuumpressimismeetodil proteiinirikast rapsikooki, söödaõli ja rafineeritud rapsiõli Olivia.
Sportand - Ettevõtte missioon on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi Sportlandi poolt pakutavate toodete ning teenuste. Visioon on olla maailma parim spordi ja vaba aja elustiile müüv ja marketeeriv jaekaubanduskeskkond.
KIA - KIA Auto AS on Eestis, Lätis ja Leedus Kia sõiduautode ja varuosade maaletoomise ning hulgimüügiga tegelev ettevõte.
Chanz - Maailma esimene päris raha sotsiaalne kasiino.
Suutervis.eu - Kvaliteetsete suuhooldustoodete müügile orienteeritud jaemüügibränd, mille eesmärgiks on pakkuda tooteid nii igapäevaseks suuhügieeniks kui katta ka kõige erinevamad vajadused suutervise parimaks tagamiseks. Tootevaliku kujundamisel tehakse koostööd hambaarstidega ning pakutakse Eesti suurimat valikut parimatest suuhooldustoodetest soodsate hindadega.
Lamberts -  tunnustatud Suurbritannia ettevõte, mis toodab toidulisandeid ning on turul tegutsenud juba üle 30. aasta. Lambertsil on pikaaegne kliiniline kogemus toodete arendamises, tootmises ja kasutamises. Kõik tooted on toodetud rangete farmatseutliste standardite järgi, järgides Hea Tootmistava (GMP) praktikat ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health) ning Eesti Ravimiameti poolt, kindlustades toodete kõrgeima puhtuse, efektiivsuse ning kvaliteedi.
Briketipoisid - Nr 1briketi tootja Eestits alates 2000 aastast. Ettevõtte missioon on pakkuda oma klientidele võimalust saavutada maksimaalset kokkuhoidu oma eluaseme kütmisel, säästes sellega Skandinaavias ja Baltimaades kaunist loodust
Roadwolf - Märgistustööde teostaja kelle missioon on liikluskeskkonna parendamine
unnamed
Nike- Maailma juhtiv spordibränd, mille südames on innovatsioon, tehnoloogia ja inspiratsioon.
"If you have a body, you are an athlete." - Bill Bowerman (Nike co-founder)
Fifaa- Firmarõivad ja reklaamkingitused - t-särgid, fliisid, polod, joped, pastakad, kruusid, kotid, mütsid. Siiditrükk, tikand, siirdetrükk, sublimatsioon.
Science in Sport- Teaduslikel uuringutel põhinev sporditoit, mis koos tippsportlaste kogemustega pakub parimat energiat nii võistlustel kui treeningul!
Freesport- Aktiivsetele inimestele suunatud spordi- ja vabaaja toodete jae- ja hulgimüük.