Toetajad

Nordecon - 1989. aastal asutatud ehitusettevõte Nordecon AS (endine Eesti Ehitus) on tänaseks kasvanud Eesti üheks suurimaks ehituskontserniks ning on tõsiselt võetav partner kõigis ehitusturu valdkondades.
Olivia - AS Scanola Baltic, rapsiseemne töötlemistehas Painkülas toodab kodumaistest rapsiseemnetest kuumpressimismeetodil proteiinirikast rapsikooki, söödaõli ja rafineeritud rapsiõli Olivia.
Chanz - Maailma esimene päris raha sotsiaalne kasiino.
Suutervis.eu - Kvaliteetsete suuhooldustoodete müügile orienteeritud jaemüügibränd, mille eesmärgiks on pakkuda tooteid nii igapäevaseks suuhügieeniks kui katta ka kõige erinevamad vajadused suutervise parimaks tagamiseks. Tootevaliku kujundamisel tehakse koostööd hambaarstidega ning pakutakse Eesti suurimat valikut parimatest suuhooldustoodetest soodsate hindadega.
Lamberts -  tunnustatud Suurbritannia ettevõte, mis toodab toidulisandeid ning on turul tegutsenud juba üle 30. aasta. Lambertsil on pikaaegne kliiniline kogemus toodete arendamises, tootmises ja kasutamises. Kõik tooted on toodetud rangete farmatseutliste standardite järgi, järgides Hea Tootmistava (GMP) praktikat ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health) ning Eesti Ravimiameti poolt, kindlustades toodete kõrgeima puhtuse, efektiivsuse ning kvaliteedi.
Briketipoisid - Nr 1briketi tootja Eestits alates 2000 aastast. Ettevõtte missioon on pakkuda oma klientidele võimalust saavutada maksimaalset kokkuhoidu oma eluaseme kütmisel, säästes sellega Skandinaavias ja Baltimaades kaunist loodust
Roadwolf - Märgistustööde teostaja kelle missioon on liikluskeskkonna parendamine
Science in Sport- Teaduslikel uuringutel põhinev sporditoit, mis koos tippsportlaste kogemustega pakub parimat energiat nii võistlustel kui treeningul!
Freesport- Aktiivsetele inimestele suunatud spordi- ja vabaaja toodete jae- ja hulgimüük.