Koostööpartnerid

Nordecon - 1989. aastal asutatud ehitusettevõte Nordecon AS (endine Eesti Ehitus) on tänaseks kasvanud Eesti üheks suurimaks ehituskontserniks ning on tõsiselt võetav partner kõigis ehitusturu valdkondades.
Olivia - AS Scanola Baltic, rapsiseemne töötlemistehas Painkülas toodab kodumaistest rapsiseemnetest kuumpressimismeetodil proteiinirikast rapsikooki, söödaõli ja rafineeritud rapsiõli Olivia.
Nordauto Grupp OÜ on tegelenud autode müügiga enam kui 5 aastat ja on üks suurimaid siseruumides tegutsevaid autosalonge Eestis. Kõik müügis olevad sõidukid läbivad tehnilise kontrolli ning enamusel on ka tootjapoolne või siis Nordauto lisagarantii.
Chanz - Maailma esimene päris raha sotsiaalne kasiino.
Suutervis.eu - Kvaliteetsete suuhooldustoodete müügile orienteeritud jaemüügibränd, mille eesmärgiks on pakkuda tooteid nii igapäevaseks suuhügieeniks kui katta ka kõige erinevamad vajadused suutervise parimaks tagamiseks. Tootevaliku kujundamisel tehakse koostööd hambaarstidega ning pakutakse Eesti suurimat valikut parimatest suuhooldustoodetest soodsate hindadega.

NOCCO on maitsev funktsionaalne jook, mis on välja töötatud Rootsis tervislikule elustiilile ja treeningutele orienteeritud ettevõttes nimega No Carbs Company. No Carbs Company tõi turule oma esimese toote 2014. aasta detsembris ning tänaseks esindatud 31-s riigis!

Kõik NOCCO tooted on suhkruvabad, magustatud sukraloosiga ja rikastatud vitamiinidega.

CHK on rahvusvaheline raamatupidamisteenust, finantsnõustamist ning äri- ja maksukonsultatsioone pakkuv ettevõte.

CHK spetsialistidel on põhjalikud teadmised Eesti, Soome ja Leedu maksusüsteemidest ning nad tunnevad detailideni tööjõudu ja äritegevust puudutavat seadusandlust. See aitab CHK klientidel tegevust neis riikides sujuvalt ja probleemivabalt korraldada.

Briketipoisid - Nr 1briketi tootja Eestits alates 2000 aastast. Ettevõtte missioon on pakkuda oma klientidele võimalust saavutada maksimaalset kokkuhoidu oma eluaseme kütmisel, säästes sellega Skandinaavias ja Baltimaades kaunist loodust
Roadwolf - Märgistustööde teostaja kelle missioon on liikluskeskkonna parendamine
Lamberts -  tunnustatud Suurbritannia ettevõte, mis toodab toidulisandeid ning on turul tegutsenud juba üle 30. aasta. Lambertsil on pikaaegne kliiniline kogemus toodete arendamises, tootmises ja kasutamises. Kõik tooted on toodetud rangete farmatseutliste standardite järgi, järgides Hea Tootmistava (GMP) praktikat ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health) ning Eesti Ravimiameti poolt, kindlustades toodete kõrgeima puhtuse, efektiivsuse ning kvaliteedi.
Science in Sport- Teaduslikel uuringutel põhinev sporditoit, mis koos tippsportlaste kogemustega pakub parimat energiat nii võistlustel kui treeningul!
Freesport- Aktiivsetele inimestele suunatud spordi- ja vabaaja toodete jae- ja hulgimüük.