Koostööpartnerid

Nordecon - 1989. aastal asutatud ehitusettevõte Nordecon AS (endine Eesti Ehitus) on tänaseks kasvanud Eesti üheks suurimaks ehituskontserniks ning on tõsiselt võetav partner kõigis ehitusturu valdkondades.
Olivia - AS Scanola Baltic, rapsiseemne töötlemistehas Painkülas toodab kodumaistest rapsiseemnetest kuumpressimismeetodil proteiinirikast rapsikooki, söödaõli ja rafineeritud rapsiõli Olivia.
Chanz - Maailma esimene päris raha sotsiaalne kasiino.
Suutervis.eu - Kvaliteetsete suuhooldustoodete müügile orienteeritud jaemüügibränd, mille eesmärgiks on pakkuda tooteid nii igapäevaseks suuhügieeniks kui katta ka kõige erinevamad vajadused suutervise parimaks tagamiseks. Tootevaliku kujundamisel tehakse koostööd hambaarstidega ning pakutakse Eesti suurimat valikut parimatest suuhooldustoodetest soodsate hindadega.

CHK on rahvusvaheline raamatupidamisteenust, finantsnõustamist ning äri- ja maksukonsultatsioone pakkuv ettevõte.

CHK spetsialistidel on põhjalikud teadmised Eesti, Soome ja Leedu maksusüsteemidest ning nad tunnevad detailideni tööjõudu ja äritegevust puudutavat seadusandlust. See aitab CHK klientidel tegevust neis riikides sujuvalt ja probleemivabalt korraldada.

Briketipoisid - Nr 1briketi tootja Eestits alates 2000 aastast. Ettevõtte missioon on pakkuda oma klientidele võimalust saavutada maksimaalset kokkuhoidu oma eluaseme kütmisel, säästes sellega Skandinaavias ja Baltimaades kaunist loodust
Lamberts -  tunnustatud Suurbritannia ettevõte, mis toodab toidulisandeid ning on turul tegutsenud juba üle 30. aasta. Lambertsil on pikaaegne kliiniline kogemus toodete arendamises, tootmises ja kasutamises. Kõik tooted on toodetud rangete farmatseutliste standardite järgi, järgides Hea Tootmistava (GMP) praktikat ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health) ning Eesti Ravimiameti poolt, kindlustades toodete kõrgeima puhtuse, efektiivsuse ning kvaliteedi.
Freesport- Aktiivsetele inimestele suunatud spordi- ja vabaaja toodete jae- ja hulgimüük.